Při nákupu nad 1000,- POŠTOVNÉ ZDARMA

Sójová svíčka 250ml - kokos

Kód: CC
Neohodnoceno
390 Kč
Vyprodáno

Znáte takovou tu jemnou vůni kokosu, která Vám okamžitě navodí příjemné pocity a klidnou atmosféru? Něco bychom tu pro Vás měli...  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčky 250ml jsou nalévány do již použitých vinných lahví, které odebíráme z restaurací, vináren, apod. Tyto lahve jsou poté očištěny od etiket a lepidel, a poslány do sklárny k nařezání. Ze sklárny se sklenice vymyjí a připraví k nalévání vosku s dřevěným knotem. Poté sklenice vyleštíme a zabalíme do recyklovaných krabiček.  

Sójový vosk je obnovitelný, přirozeně biologicky rozložitelný zdroj a lze jej vyčistit vodou a mýdlem. Sójový vosk je nejlepší alternativou parafínu, jakou máme v současné chvíli k dispozici. 

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru! Držte svíčky mimo dosah dětí a zvířat. Umístěte svíčku mimo dosah snadno hořících věcí. Používejte svíčky v dobře větrané místnosti, nikoli v průvanu. Nepřenášejte hořící svíčku!

PRVNÍ ZAPÁLENÍ

Nechte rozehřát celý povrch (zabráníte tím vytvoření tunelu kolem knotu) Držte mimo dosah slunce (vosk má nízkou teplotu tání) Nechte hořet max. 3 – 4 hodiny Skladujte při pokojové teplotě.