S BALÍKOVNOU máte poštovné nad 500,- ZDARMA

Smysluplné dárky, které pomáhají

Před Vánoci se často vydáváme na honbu za hledáním nejcennějšího dárku pro naše blízké. Darujte letos smysluplné dárky, které pomohou tam, kde je to potřeba :) 

 

Ponožky od babičky

Kupte pod stromeček vlastnoručně upletené ponožky od babiček, které jsou pod záštitou sdružení ELPIDA. Každá ponožka má za sebou svůj příběh. Jsou unikátní, originální a vyrobeny z recyklované vlny :)

Můžete využít i projektu Ponožky bez domova, kdy vámi zakoupené ponožky zahřejí nohy někomu, kdo v zimním počasí pobývá na ulici.

elpida

 

Ježíškova vnoučata

Nadělte radost seniorům v domovech. V rámci projektu Ježíškova vnoučata si vyberete babičku nebo dědečka, kterému uděláte radost a pošlete mu dárek nebo darujete zážitek, který si přeje :)

  

Útulky

V předvánočním čas se otevírají dveře útulků, kam můžete donést pamlsky, hračky nebo deky pro němé duše, které si také zaslouží naší pozornost. Pomoc můžete i v rámci firmy. Uspořádejte sbírku, kdy výtěžek a donesené věci darujete vybranému útulku.

 photo-1545767962-45bdf193fd62

 

Dětský domov

Darujte hračku dětem, které nemají to štěstí trávit Vánoce se svojí vlastní rodinou. Využít můžete například z projektů:

 

Nocleženka

Díky zakoupené nocležence umožníte jednomu člověku bez domova přespání v noclehárně. Navíc dostane i teplou polévku s pečivem a nápojem, možnost provést osobní hygienu a zdravotní prohlídku. To vše za pouhou stokorunu, kterou vynaložíte ze své peněženky! Nocleženku můžete koupit i jako dárkový poukaz a uděláte radost rovnou dvakrát, obdarovanému a člověku bez domova.  

 

Jaké další projekty, které pomáhají znáte? Budeme rádi za komentáře :)