Poštovné nad 1000,- máte ZDARMA

Způsoby platby

PLATBA PŘEDEM NA ÚČET

Při převodu na účet může dokončení objednávky trvat 1–3 pracovní dny dle Vámi vybrané banky. Zboží expedujeme až po uhrazení platby!

Po potvrzení objednávky e-mailem uhraďte uvedenou sumu na účet 2301411638 / 2010 (FIO banka), jako variabilní symbol použijte číslo faktury / objednávky. Zpracování platby může trvat i tři dny (převod z účtu na účet, spárování platby s objednávkou, vystavení faktury), po potvrzení platby se zboží expeduje do 3 pracovních dní.

Pokud převod částky neproběhne v pořádku do 7 dnů od odeslání objednávky, objednávku automaticky stornujeme!

 

PLATBA NA DOBÍRKU

Cenu zaplatíte při převzetí zboží  od poštovního doručovatele (platba v hotovosti), na poště (platba v hotovosti), či u kurýrního doručovatele Zásilkovna.cz. Při tomto způsobu platby účtujeme k ceně objednávky poplatek za dobírku v závislosti na dopravci:

  • 41,00 Kč (včetně DPH)
  • 15,00 Kč (včetně DPH) na pobočkách Zásilkovna.cz

Zásilky s platbou na dobírku jsou expedovány okamžitě po obdržení objednávky obvykle do 3 pracovních dní!

 

PLATBA PŘES GoPay

Po potvrzení objednávky budete přesměrování do on-line platební brány GoPay. Po úspěšném potvrzení platby zboží expedujeme do 3 pracovních dní.

 

PLATBY ZE ZAHRANIČÍ

Všechny platby v e-shopu probíhají pouze v českých korunách nebo EUR prostřednictvím platebních karet či platební bránou GoPay. Může dojít k navýšení ceny objednávky vzhledem k výši poplatků za převod ze zahraničního účtu.