Poštovné ZDARMA při objednávce nad 1000,- Kč

Způsoby platby

PLATBA PŘEDEM NA ÚČET

Při převodu na účet může dokončení objednávky trvat 1–3 pracovní dny dle Vámi vybrané banky. Zboží expedujeme až po uhrazení platby!

Po potvrzení objednávky e-mailem uhraďte uvedenou sumu na účet 2301411638 / 2010 (FIO banka), jako variabilní symbol použijte číslo faktury / objednávky. Zpracování platby může trvat i tři dny (převod z účtu na účet, spárování platby s objednávkou, vystavení faktury), po potvrzení platby se zboží expeduje do 3 pracovních dní.

Pokud převod částky neproběhne v pořádku do 7 dnů od odeslání objednávky, objednávku automaticky stornujeme!

 

PLATBA NA DOBÍRKU

Cenu zaplatíte při převzetí zboží  od poštovního doručovatele (platba v hotovosti), na poště (platba v hotovosti), či u kurýrního doručovatele Zásilkovna.cz. Při tomto způsobu platby účtujeme k ceně objednávky poplatek za dobírku v závislosti na dopravci:

  • 41,00 Kč (včetně DPH)
  • 15,00 Kč (včetně DPH) na pobočkách Zásilkovna.cz

Zásilky s platbou na dobírku jsou expedovány okamžitě po obdržení objednávky obvykle do 3 pracovních dní!

 

PLATBA PŘES GoPay

Po potvrzení objednávky budete přesměrování do on-line platební brány GoPay. Po úspěšném potvrzení platby zboží expedujeme do 3 pracovních dní.

 

PLATBY ZE ZAHRANIČÍ

Všechny platby v e-shopu probíhají pouze v českých korunách nebo EUR prostřednictvím platebních karet či platební bránou GoPay. Může dojít k navýšení ceny objednávky vzhledem k výši poplatků za převod ze zahraničního účtu.