Poštovné nad 1000,- máte ZDARMA

O nás

Ahoj, jsme Chaukiss a povíme vám náš příběh. Pokud chcete příběh přeskočit, posuňte se níž k informacím o našem týmu :) 

Začalo to pouhou myšlenkou Filipa a Lucky. Byl čas udělat něco, co bude dělat radost nejen nám, ale i ostatním. Něco, co je maličkostí, ale zároveň velkou věcí. Mrzelo nás, že v době onlinové jsou úsměvy mnohdy schované jen za obrazovkou a na offline svět, který se doopravdy žije se zapomíná.  Tak proč to nezměnit? Co vrátit papírovou formu pozdravů a radosti zpět?  

Projekt na papírová přáníčka se rozjel na konci roku 2016, když jsme skrze Instagramový účet poznali naši mistryni handletteringu Magdu. Její umělecký talent nás stejně jako její osobitost (kterou vkládá do přáníček) naprosto očaroval. Tvoření s sebou nese velkou zodpovědnost, tak se rozhodlo, že celá naše výroba bude šetrná k životnímu prostředí, jak nejvíc to půjde.

Vzniklo Chaukiss [čaukys], továrna na posílání radosti, a to jen díky maličkostem.

V roce 2017 šla naše přáníčka do prodeje mezi produkty zdravé výživy v jihočeském Táboře. Postupně se naše tvorba rozrůstala a začali jsme tvořit jiné produkty - jmenovky, to do listy, kalendář, záložky, svíčky, bavlněné tašky, milníkové kartičky, hrnečky a další. Nezůstalo jen u prodejny zdravé výživy, ale naše přáníčka zaplnila i regály papírnictví v obchodních centrech a design obchůdcích po České republice a postupně se dostala i na slovenský trh. Od roku 2023 budou naše přáníčka dělat radost i v USA!

Práce rostla a bylo potřeba rozšířit i Chaukiss rodinu o další členy. Velkou podporou a nepostradatelnou rukou se stala Filipova mamka, která pomůže se vším, co je potřeba. Objednávky, účetnictví, papíry, obchůzky, zkrátka maminka nad zlato. I na poli marketingu byla potřeba předat pravomoce. Přibyla další posila, Magdaléna. A objednávky rostly a naše ruce už nestačily, proto se tým rozrostl o další dvě slečny, Bety a Natálku.

Je rok 2023 a my se těšíme z vašeho zájmu. Máme neskutečnou radost, že pomáháte vrátit tradici posílání přáníček zpět mezi nás a baví nás stále tvořit nové produkty.

Jste to právě vy, kdo díky přáníčkům a dalším drobnostem rozdává úsměvy. 

A je to jen maličkost, že? :)

 

Tým Chaukiss 

Jsme rodina, kamarádi a jsme naladěni na stejnou vlnu. A máme se rádi. Užíváme si života a maličkostí v něm, které nás potkávají každý den. Seznamte se prosím s naší celou bandou :)

Filip,  zakladatel Chaukiss, co má všechno pod palcem a díky němu se těší z Chaukiss produktů i v zahraničí. Už od středoškolských let se aktivně věnoval různým projektům a podnikatelské prostředí ho neustále lákalo, a tak dal život hned několika projektům a Chaukiss je jedním z nich!
Filip je studnice plná nápadů, která nikdy nespí (asi opravdu nespí, jinak není možné, kde se ty nápady stále berou a jak vše s přehledem stíhá :D). A je to ten nejlepší “šéf”, kterého si dovedete představit :)

 Lucka, (první zleva) zakladatelka Chaukiss. Sbírala pracovní zkušenosti, kde se dalo. Vyzkoušela různé profese, od hostesek až po místa v korporátu. Chytrá hlavička se skvělými nápady a pozitivním přístupem k životu. Pokud není zrovna v Chaukiss, tak dře kůži ze svých klientů ve fitness centru, kde působí jako úspěšná trenérka. 

Magda, (sedící, druhá zleva) stvořitelka přáníček a všech Chaukiss produktů. Bez Majdy by Chaukiss nebylo Chaukiss. Svojí osobitostí, kterou přenáší na výtvory dodala celému projektu život! Magda je naše kouzelnice. Dokáže s pouhou tužkou v ruce vykouzlit božské výtvory. Majda je pozitivní, usměvavá a kreativita z ní jen srší. Miluje barvy a nyní rozvíjí svůj umělecký talent na vysoké škole.

Magdaléna, (sedící, třetí zleva) marketingová podpora. Setkávám se s vámi prostřednictvím článků a příspěvků na sociálních sítích. Neplést s naší Majdou č. 1. Dejte mi něco nakreslit a hned zjistíte, že se někde stala chyba :D 

Bety (stojící, první zprava) a Natálka (stojící, druhá zprava),  pod jejich rukami projdou vaše objednávky, které zabalí a následně odesílají. Starají se o to, aby váš balíček byl dokonalý a dorazil k vám, jak nejrychleji to půjde. Bety s Natálkou mají pod správou e-shop a velkoobchod. 

Maminka Filipa je naší záchranou, pomůže, kde může a moc si toho vážíme. Často ji potkáte s balíčky na poště, při počítání čísel v rámci účetnictví nebo u kompletace přáníček.

Tak to jsme my. Děkujeme, že vás máme! Mějte se rádi a rozdávejte lásku a radost dál. 

Tým Chaukiss