🚚 Poštovné s BALÍKOVNOU a Zásilkovnou ZDARMA

Spolupráce

Máte svůj obchůdek, nebo jste květinářství či papírnictví? Nebo Vás zkrátka napadla myšlenka, že bychom mohli navázat spolupráci s Vaším obchodem a našimi přáníčky? Napište nám Vaší myšlenku na hello@chaukiss.cz a třeba něco společně vymyslíme. V současné době dodáváme do více jak 80 obchodů v České i Slovenské republice.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Chci přání! Jak to funguje? 

Vybírat můžete přání z našeho širokého portfolia. Jsme připraveni i na náročnější jedince! V případě, že chcete opravdový majstrštyk, vyrobíme vám celé přání na míru. Ať už je vaše fantazie jakákoliv, svěřte se nám a my uděláme vše, co je v našich silách.

Chceš k přání připojit ještě něco navíc? Podívej se na náš e-shop a vyber si z nabídky dalších produktů.

 

Co takhle logo? 

Mimo přáníček nabízíme i možnost tvorby loga. Logo je jednou z nejvlivnějších propagačních technik se kterou se na trhu zapíšete do mysli zákazníků. 

Musí to být něco extra! Musí to být krásně laděné. Musí to mluvit za Vás. Musí to být Chaukiss psané! 

 

Brand Identity 

Pozor, u loga nekončíme! Čmáráme, píšeme. Necháváme jednotlivá písmenka mluvit za nás. Zvládneme to i u Vaši značky - necháme ji promluvit a sdílet její příběh mezi ostatními. Probuďte ji s námi k životu. 

 

Něco víc? 

Máte pro nás jinou zakázku? Není nic, co bychom nechtěli vyzkoušet. Řekněte nám vaše představy a my se je pokusíme vyplnit.

 

aaaaaa