Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5734 hodnocení
5
5643x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MK
Milena Kašparová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.9.2025
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2025
MŽ
Markéta Živná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2025
Moc ráda nakupuji vždy úžasná zpětná vazba a ještě větší radost koho obdaruji nebo pro koho přání mám prostě dokonale
MH
Milada Skládalová Hálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2025
Už jsem zde nakupovala, opět spokojenost. Všechny produkty jsou krásné a ráda je dávám jako dárečky.
MH
Martina Hobortová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2025
Spokojená
AV
Anna Vlachová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2025
BZ
Barbora Zalubilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2025
MV
Miluše Vaverková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2025
Velká spokojenost.
TŠ
Tereza Šauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2025
GŽ
Gabriela Žemličková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2025
KB
Kateřina Besperátová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2025
Produkty jsou krásně zpracované a kvalitní.
JS
Jitka Suchardová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2025
Vřele doporučuji tento milý obchůdek :-))
Velmi rychlé dodání, skvělá komunikace a krásné balení s malým dárečkem.
RM
ROMANA METZOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.9.2025
PM
Pavel Mück
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.9.2025
Naprostá spokojenost. Velice milý přístup :-).
IB
Iveta Bednářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
ŠS
Šárka Sedláčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2025
VA
Veronika Adamcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2025
MS
Martina Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2025
Krásné zboží, jako dárek doporučuji
JK
Jana Kühnelová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2025
ID
Iva Drahoňovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2025
Velká spokojenost. Super kvalita zboží. Bohužel hrneček dorazil rozbitý, i když byl dostatečně zabalený. Ihned byl zaslán nový. Slušné, milé jednání. Určitě doporučuji všem
