Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5776 hodnocení
5
5685x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

KD Avatar autora Kamila Doležel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.8.2021
Vždy velká spokojenost ????
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.8.2021
Úžasný nápad na skvělý dárek☺️
BV Avatar autora Barbora Vyšatová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.8.2021
Naprostá spokojenost. Rychlé dodání, nádherné balení a milé ručně psané přáníčko. Mockrát děkuji! ❤️
J Avatar autora Jan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.8.2021
Super
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.8.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.8.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.8.2021
HŠ Avatar autora Helena Šťastná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.8.2021
Naprostá jednička :-)
V Avatar autora Vendula Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.8.2021
Originální věci, milý a osobní přístup, bleskové dodání. Super!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.8.2021
M Avatar autora Monika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.8.2021
Krásné věci, super komunikace, rychlost dodání na 1 a prostě radost rozbalovat každičký balíček. :))
M Avatar autora Michaela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.8.2021
Super :-)
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.8.2021
Těžko věřit, že si v dnešní době ještě někdo takhle váží každého jednoho zákazníka. Individuální a osobní přístup, rychlé zaslání, krásné zboží, velmi ráda doporučuji! ????
M Avatar autora Mirka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.8.2021
S tímto obchodem jsem velice spokojená. Cena odpovídá kvalitě produktů. Líbí se mi i vkusné balení a přístup k zákazníkovi. Určitě doporučuji těm kdo třeba ještě váhají.
H Avatar autora Hanka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.8.2021
Výborný
JS Avatar autora Jana Sojkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.8.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.8.2021
Všechno super, výběr, rychlost, s osobním vzkazem.
J Avatar autora Jindřiška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.8.2021
Velká spokojenost děkuji
JJ Avatar autora Jitka Jermanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.8.2021
Nakupuji zde po několikáté a vždy jsem maximálně spokojena. Rychlé vyřízení, krásné balení a osobní, milý přístup! Rozhodně doporučuji všem.
I Avatar autora Irena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2021
Spolehlivost, rychlé doručení.

Ovládací prvky výpisu

5776 položek celkem