Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5734 hodnocení
5
5643x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VW
Věra Weiserová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.8.2025
LK
Lucie Koštejnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.8.2025
Krásné přání. Rychlé dodání.
LV
Ludmila Vlášková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.8.2025
A
Amálie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.8.2025
Všechny produkty jsou krásné! Moc velkou radost mi udělal i krásně zabalený balíček a osobní vzkazík.
ŠP
Šárka Poděbradská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.8.2025
AŠ
Alena Šimková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.8.2025
Jsem velice spokojená.
Do dvou dnů po objednání jsem zásilku obdržela. Zboží je vždy úhledně zabaleno a opatřeno samolepku se jménem baliče, opravdu originální 👍👍👍
V
Veru
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.7.2025
Vynikající, velmi rychlé dodání. Vždy krásně zabaleno. DOPORUČUJI!
ZK
Zdeňka Košková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.7.2025
+ Rychlé dodání, hezké balení, milý vzkaz :)
Lenko, moc vám děkujeme za hodnocení.
Filip
MV
Martin Veverka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2025
Krásně zabalené, s produkty jsem spokojená. Obchod doporučuji.
Moc vám děkujeme za hodnocení.
Filip
VŠ
Veronika Škaloudová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2025
Rychlé dodání, krásně zabalené. Předčilo mé očekávání. Určitě jsem nenakoupila naposledy. Děkuju. ❤️
MŠ
Markéta Šepsová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2025
Naprosto spokojená😊 jsem nadsená ❤️
MJ
Markéta Jurčeková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.7.2025
Přání krásné. Vše perfektní, rychlé dodání, krásné balení, milý pozdrav. Moc děkuji
+ Doprava zdarma
+ Rychlé odeslání
+ Krásně a precizně zabaleno
Děkujeme moc za hodnocení.
Filip
P
Petra V.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.7.2025
S každou objednávkou jsem byla naprosto spokojená, moc ráda podporuji lokální tvůrce, jakými Chaukiss jsou! 💜 Krásné ilustrace mě pokaždé uchvátí, že zkrátka různé deníky, samolepky nebo záložky musím mít 😁. Navíc vše vždy dorazí rychle, krásně zabalené a ještě s ručně psaným věnováním, což je o to více osobnější a nádherné.🩷
skvěle zabalené, bylo připojeno i přáníčko pro hezký den
rychlé doručení
Kami, moc děkujeme za hodnocení.
Filip
AL
Alena Lišťáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.7.2025
Nádherné knihy, nádherné balení a velice milý vzkaz, který otevření objednávky ještě vylepšil!
Vše v pořádku a rychlé vyřízení
Šárko, moc děkujeme za milé hodnocení.
Filip
LČ
LENKA ČERŇANSKÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.7.2025
Vše krásné. Vše perfektní, rychlé dodání, krásné balení. Moc děkuji
