Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5774 hodnocení
5
5683x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2020
Spokojenost :) Moc hezký kalendář a přání, velkou radost mi udělal i způsob zabalení a osobní vzkaz. Tyto "drobnosti" navíc jsou super ;)))
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
Krásný sortiment, rychlé dodání a to balení - zahřeje u srdce. Pro všechny milovníky papíru absolutní love brand. Díky a těším se na další nákup!
MP Avatar autora Marie Pojarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
Rychlé dodání, krásně zabaleno a ještě osobní poděkování. Miluji takový přístup k zákazníkům! :))
IP Avatar autora Ivana Potyková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
Rychlé dodání, vkusné balení a osobní poděkování za nákup, které potěšilo.
L Avatar autora Luciefereeek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
Vše v pořádku, rychlé dodání, kalendář je boží :-) hlavně super kvalita papíru
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
A Avatar autora Adéla J. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
Byla jsem spokojena jak s výběrem, rychlostí dodání, tak hlavně provedením zboží. Kalendář je krásný, vytisknutý na kvalitním papíru, velmi vkusný.
MB Avatar autora Monika Barcuchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
Avatar autora Eva Čagánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
Nádherný nástěnný kalendář, s tak milou a krásou malbou, navíc úžasně zabalený. Ručně psaný vzkaz vše dotáhnul k dokonalosti. Krása, krása, krása.....
E Avatar autora Eliška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
Rychlé doručení, krásně zabalený balíček. Moc doporučuji
V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2020
Chaukiss rules! Super rychle doruceni, profesionalni a zaroven mile jednani, vyborna kvalita a skvely smysl pro detail. A navic ochota prizpusobit sluzby, jak je treba. Moc diky!
KJ Avatar autora Klára Jelínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2020
Naprosto úžasné věci a superrychlé dodání.
S Avatar autora Simona Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2020
Velká spokojenost, rychlé dodání a férové jednání. Produkty se mi moc líbí. Přístup obchodu také.
MA Avatar autora Martin Axman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2020
T Avatar autora Tereza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2020
Krásný darek
DS Avatar autora Denisa Seidelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2020
Rychlé dodání, krásně zabaleno a velmi krásný vzkaz udělal velikou radost. Mohu jen doporučit.
MM Avatar autora Michaela Musilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2020

Ovládací prvky výpisu

5774 položek celkem