Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5734 hodnocení
5
5643x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ rychlost, balení
Moc děkujeme za hodnocení.
Filip
ZH
Zdeňka Horňáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2025
+ personalizovaná poznámka
+ roztomilé produkty
+ pěkné balení
+ rychlé dodání
bohužel magnet se na poznámkový blok pořádně nepřichytil, takže jsem ho musela přilepit.
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení i za zpětnou vazbu. Co se týče "vadného" kusu, tak ho samozřejmě moc rádi vyměníme. Kdyžtak nám prosím napište do emailu.
Pěkný den,
Filip
PK
Pavla Klautzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2025
Naprosto dokonale i krásně zabalené
JK
Jitka Klaubenschalková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2025
AŠ
Alena Šimková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2025
S tímto produktem jsem velice spokojená.
+ Rychlost vyřízení objednávky.
Pěkné zpracování hrnícku.
Moc vám děkujeme za milé hodnocení.
Filip
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2025
Přáníčka jsou moc pěkná, krásně zabalená i s milým vzkazem . Opravdu přišla radost, jak je napsáno na krabičce :)
KT
Kateřina Talová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2025
Pěkný, líbil se.
+ hezky zabalené zboží
+ rychlé dodání
+ dobrá komunikace
+ vyrobeno v ČR
+ velký výběr i neutrálních přání
Moc vám děkujeme za milé hodnocení!
Filip
V
Vendy
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.6.2025
Vyrobky chaukiss mam moc rada, tento hrnek byl ale pro me velkym zklamanim. Barvy jsou na hrneku v jinem odstinu, nez zde na fotce a kvalita take nic moc. Znovu bych nezakoupila. Zde hrnek vypada lepe.
+ Rychlé doručení
+ Jedinečný design
Spokojenost.
Evi, děkujeme moc za hodnocení!
Filip
RŽ
Rebecca Žigo
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2025
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2025
Rychlé doručení, krásný a originální design.
MH
Marie Heralecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2025
Velmi.
ŠB
Štěpánka Becková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2025
Doporučuji - 10/10! Rychlé dodání, produkt přišel překrásně zabalený a dokonce s věnováním. A samotný produkt? Tak ten mi vyrazil dech. Krásný! Byl to dárek a obdarovaná nadšená. Doporučuji a více takových proklientských eshopů❤️
DC
Dana Czechová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2025
TF
Tereza Fousková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2025
GK
Gabriela Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2025
LK
Lucie Kunčarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2025
Skvělá komunikace a nejkrásnější produkty na trhu:-)
