Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5733 hodnocení
5
5642x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Originální zboží, krásně zabaleno, věnování. To je prostě něco navíc.
Hezký den, Moniko,
děkujeme za milé hodnocení, jsme rádi, že balíček udělal radost.
Pěkný den,
Filip
IP
Irena Poláčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2025
LH
Lucia Holečkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2025
HB
Hana Bednářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2025
MK
MARIE KRČÍKOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2025
+ Komunikace
+ Rychlé dodání
+ Výběr
Doporučuji
Hezký den, Lidunko,
děkujeme moc za milé hodnocení.
Filip
MO
Martina Ondruschová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2025
Vše perfektní, příště budu objednávat opět zde, skvělá komunikace a hrníček vypadá skvěle. Děkuji
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2025
VF
Vendula Faulová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2025
Zboží při koupení uvedeno jako skladem. Následně email, že skladem není. Odepsala jsem, že je to dárek, který potřebuju do 14 dnů. Nikdo se už neozval.
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu a omlouváme se za prodlení s odpovědí. Deník jsme skladem měli, jen jak jsme psali, tak jsme měli posledních pár kusů v balení, které byly bohužel poničené od lepidla z tiskárny, čehož jsme si nevšimli. Ohledně možné kompenzace jsme vám již psali e-mail.
Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.
Filip
JV
Jana Vojtěchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2025
ŠG
Štěpánka Gabrielová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.1.2025
+ Rychlost, spolehlivost
Vse ok.
HK
Hana Kondrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.1.2025
Nádherný a praktický diář,je vidět vylepšení oproti loňskému-kapsička na zadních deskách. Také přibylo víc volných stránek v zadní části diáře,což je skvělé na různé zápisky a poznámky. Nádherně zabaleno.
Hezky hrnecek
Děkujeme Kami za hodnocení.
Filip
Diář je nádherný
Děkujeme moc za hodnocení.
FIlip
HM
Hana Mařanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2025
Je nádherný, myslím, že jsem konečně našla ten "svuj" a už nebudu muset dlouho příští rok vybírat.
PŠ
Petra Štouralova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2025
IT
ivana Tománková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2025
Každý rok si kupuji diář, a každý rok jsem maximálně spokojená. Jsou to ty nejkrásnější a nejpraktičtější diáře. Letos mi udělala velkou radost kapsička vzadu diáře, dávám si do ní různé vstupenky do divadla atd. Ještě by mi udělalo radost, kdyby u diáře byla i nějaká gumička nebo nějaké poutko na propisku. Ale i tak je tento váš diář bezkonkurenčně nejlepší a všem ho velice doporučuji, myslím, že se musí líbit a vyhovovat úplně všem.
