Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5732 hodnocení
5
5641x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé vyřízení
Děkujeme Kami za hodnocení!
Filip
RO
Romana Orlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2024
JK
Jana Kratochvílová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2024
TR
Tereza Růžičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2024
Krásné přání, rychle dodání, úžasně zabaleno a drobnost udělala radost, děkuji 🍀
IO
Iveta Okurková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2024
Rychlé dodání, krásně zabaleno😍
ŠF
Šárka Ferrerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2024
Super 😊
Přišlo všechno, přišlo to včas, a ještě krásně zabalené a se samolepkou navíc.
Moc vám děkujeme za zpětnou vazbu.
Filip
MT
Markéta Tümerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2024
BE
Blanka Eimanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2024
Krásný kalendář, děkuji za hezké přání, které potěšilo při rozbalování
OŠ
Olga Šnajdrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2024
S
Simona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2024
MK
Marta Kábelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2024
Balíček mi udělal dvojnásobnou radost díky krásnému balení a kartičce s poděkováním.
Děkujeme za milé hodnocení.
Filip
B
Barbora
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2024
Balíček udělal dvojnásobnou radost díky krásnému balení a kartičce s poděkováním.
+ rychlost doručení
+ komunikace
+ kvalita produktů
Děkujeme vám za kladné hodnocení.
Lucka
+ Překrásně zabalená zásilka
+ Český výrobek
+ Ruční práce
Vyšší ceny
Děkujeme za milé hodnocení.
Lucka
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2024
Krásně, ekologicky s láskou a pečlivostí zabaleno. Rychle odesláno. A ta radost když balíček rozbalujete... Jako malá holka u vánočního stromečku. Děkuji za váš obchod 😊❤️
MV
Martina Valentova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2024
Rychlá doprava,hezky zabaleno,pěkné zboží.
+ Zboží je krásné, přesně odpovídá popisu, bylo dobře zabaleno a rychle odesláno
Míšo, děkujeme moc za hodnocení.
Filip
