Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5731 hodnocení
5
5640x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
EŠ
Eliška Široká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2024
Jsem velmi spokojená ❤️
K
Karolina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2024
Velmi rychlé dodání a hezky zabaleno :-) Příjemné překvapení. Produkt odpovídal očekávání (věděla jsem, co chci). Za mě velká spokojenost.
DL
Denisa Lednová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2024
S nákupem jsem velice spokojená. Krásně zabaleno. Děkuji
JV
Jan Vrchlavský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.9.2024
+ Výrobky jsou vysoce kvalitní.Jsem velice spokojený.
Zdeňku, děkujeme moc za hodnocení!
Pěkný den,
Filip
ZJ
Zdeněk Jonáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.9.2024
Kalendář se mi moc líbí a jsem spokojený s jeho nákupem.
MJ
Magda Janíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.9.2024
KP
Katerina Polovko
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.9.2024
AK
Alena Knotková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.9.2024
JG
Jana Gardlova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.9.2024
MK
Martina Kolomá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.9.2024
Rychlé dodání. Doporučuji.
KV
Kamila Výskalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2024
DF
Dana Fridrichova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2024
Diář je nádherný, doufám, že udělá na vánoce radost . Rychle dodání.
RO
Renáta Okrucká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2024
Veľmi krásny diár škoda že není v slovenčine. Ale za mňa najkrajší diár 🥰
AK
Anna Marie Kovaříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2024
Velice spokojená 🥰
KC
Klára Chmelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2024
Nádherné zboží 😍
NB
Nela Beránková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2024
Mrzel mě jen problém s dodáním poštou.
ŠG
Šárka Grausová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2024
Rychlé vyřízení objednávky. Doporučuji.
KH
Kateřina Hanzlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2024
Obchodu nemohu nic vytknout 👍
