🚚 Poštovné s BALÍKOVNOU a Zásilkovnou ZDARMA

Malá knížka plná velké lásky

Kód: K1
Nejprodávanější
82 hodnocení
290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Nevíte jak vyjádřit svoje city tomu, koho milujete? V Malé knížce plné velké lásky na to máte připravené stránky, které si sami dotvoříte a knížka se tak stane jedinečným dárečkem pro Vaši lásku. Originálem, který nikdo jiný nemá. 
  • Formát: A6
  • Počet stránek: 60 stran
  • Pevná knižní vazba

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Malá knížku plná velké lásky" – jednoznačně originální způsob, jak vyjádřit hluboké city k tomu, koho milujete. Tato knížka vám dává možnost převést vaše nejniternější myšlenky a pocity do fyzické podoby, čímž vytvoříte neopakovatelný a osobní dárek pro vaši polovičku.

S formátem A6, 60 stránkami a pevnou knižní vazbou je tato knížka ideální velikostí pro nošení s sebou nebo uchování na speciálním místě.

"Malá knížka plnou velké lásky" není jen obyčejná kniha – je to cesta, jak sdílet část vašeho srdce s někým, kdo pro vás znamená vše. Vytvořte si vlastní sbírku vzpomínek a předávejte je dál jako nejupřímnější vyznání lásky.

Tato knížka je dokonalým dárkem pro výročí, Valentýna, narozeniny nebo jakoukoli příležitost, kdy chcete ukázat, jak moc vám na někom záleží. Buďte kreativní a nechte svou lásku prostřednictvím této knížky cítit vaše nejhlubší city – originálním způsobem.

Další tipy na dárky pro zamilované - třeba tato trefná sada hrnečků? Nebo vyberte ze sladkých čokolád, které vznikly ve spolupráci s těmi nejlepšími cukráři z čokoládovny Janek! :)