Poštovné nad 1000,- máte ZDARMA

Měsíční plánovač

Kód: MP3
Nejprodávanější
50 hodnocení
190 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Co tě čeká tento měsíc? Už neprošvihneš žádnou přednášku ve škole, ani první rande. Jednotlivé listy nejsou nijak spojené, takže daný měsíc můžeš mít na stole, na ledničce, zkrátka pořád na očích. 

  • Velikost: A4
  • Počet listů: 12
  • Materiál: recyklovaný papír
  • Vyrobeno v České republice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám náš bestseller – "Měsíční plánovač", nedatovaný pomocník, který vám pomůže zorganizovat každý měsíc vašeho roku bez toho, abyste zmeškali jakoukoli důležitou událost. S 12 listy, každý zdobený originální ilustrací odpovídající danému měsíci, se tento plánovač stane nejen praktickým, ale i krásným doplňkem vašeho domova nebo pracovního prostoru.

Formát A4 poskytuje dostatečně velký prostor pro zapisování všech vašich plánů, schůzek, přednášek ve škole nebo třeba prvního rande. Díky tomu, že listy nejsou spojené, můžete aktuální měsíc vždy mít na očích – ať už na stole, připnutý na lednici, nebo jakkoliv jinak, aby vám nic důležitého neuniklo.

Vyrobeno s hrdostí v České republice. Jeho oblíbenost mezi zákazníky dokazuje, že je to nejen praktická, ale také stylová volba pro každého, kdo chce mít svůj čas a závazky pevně v rukou. "Měsíční plánovač" je dokonalým dárkem pro každého, kdo hledá způsob, jak si zorganizovat svůj čas s lehkostí a stylem.

 V kategorii "plánování" najdete plno dalších plánovačů pro lepší organizaci. Přidejte k plánovači ještě motivační hrnek!