Postcrossing: Procestujte svět z domova

Rádi cestujete a potkáváte se s novými lidmi, ale zrovna nemůžete někam jet? Máte nakoupené pohlednice z dovolených a nevíte, komu je poslat? Pošlete pohlednici do neznáma, prostřednictvím Postcrossingu

Co to je Postcrossing?

Postcrossing je online projekt, díky kterému můžete posílat a přijímat pohlednice z celého světa. Vámi zaslaná pohlednice skončí v rukách náhodného cizince a na oplátku obdržíte pozdrav i Vy!

Díky tomuto projektu máte možnost spojit se s lidmi z druhého konce světa. Kontakt s lidmi s jinými zájmy, z odlišných sociálních sfér a kultur nám přináší jedinečný zážitek. Navíc tak objevíte nová místa, o kterých jste třeba ani nevěděli. 

Zapojit se může každý starší 13 let nebo osoba mladší - v tomto případě je nutný souhlas rodičů :) 

Snímek obrazovky 2019-08-22 v 20.46.17

 

Jak to funguje? 

Je to rychlé, jednoduché a prostě úplně boží!

Krok 1.  Začněte registrací. Pečlivě zkontrolujte, že máte správně napsanou adresu (nezapomínejte připojit i Czech Republic). Celá registrace zabere jen minutku. 

Krok 2. Vyplnění profilu. Tento krok je dobrovolný a slouží odesílateli ke zjištění informací, podle kterých můžu přizpůsobit odesílání pohlednice. 

Krok 3. Kupte pohlednici a pošlete ji do světa. Klikněte na tlačítko odeslat pohlednici -vygeneruje se vám ID kód, který napíšete na pohlednici a hurá můžete začít se sdílením radosti. Toto ID poté zaregistruje příjemce pohlednice na webových stránkách a poté můžete očekávat poštu ve vaší schránce. 

Krok 4. Rozdávejte radost dál :) 

Snímek obrazovky 2019-08-22 v 20.53.17

Zdroj: postcards.com

 

I my posíláme naši #chaukiss pohlednici do světa a těšíme se, že někomu vykouzlí úsměv na tváři. Pošlete ji i vy a nezapomeňte nás označit pod #chaukisspohlednice #uzivejsimalickosti :) Jsme zvědaví, komu naše pohlednice udělá radost! 

srpen-84

Máte zkušenosti s Postcrossingem? Ukažte nám Vaši sbírku pohlednic! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení