Tipy na gratulace k narození miminka

Narození miminka je jedním z nejkrásnějších okamžiků, který si zaslouží gratulaci!

Máme pro vás tipy na to, co do přáníčka napsat. Ke gratulaci ještě můžete přidat malý dárek nebo něco dobrého pro maminku! :) 

 

Gratulujeme k narození vašeho krásného miminka. Pokud budete něco potřebovat, dejte nám vědět – jsme tu, abychom vám pomohli!

 

Gratuluji k novému přírůstku do rodiny. Nemůžeme se dočkat, až [ho/ji] rozmazlujeme a dáme [mu/ji] všechnu naši lásku!

 

Gratulujeme, že jste na svět přivedli tak vzácný život. Do dalších dnů vám přeji radost, úsměvy a lásku. Zasloužíte si je všechny a jsem si jistý, že je najdete ve své milované ..............(jméno miminka).

 

A tak dobrodružství začíná... Neumím si představit dva lidi, kteří by se lépe hodili na výchovu tohoto úžasného chlapečka/holčičky. Gratulujeme a přejeme jen to nejlepší do budoucna!

Neumím si představit dva lidi, kteří by byli vhodnější k tomu, aby se stali rodiči! Hodně štěstí v těchto posledních týdnech těhotenství a narození miminka, nemůžeme se dočkat, až potkáme váš malý uzlíček radosti!

Gratulujeme rodinko k narození ................ (jméno miminka). Vítejte ve světě rodičovství – jediném místě, kde můžete zažít nebe a peklo zároveň! Ale je to boží, zamilujete si to.

Jsme rádi, že můžeme přivítat [vložte jméno miminka] na světě a jsme opravdu rádi, že se mamince i miminku daří dobře. Víme, že budete skvělí rodiče a těšíme se na setkání s malým co nejdříve :).

Gratulujeme k vaší nové roli hrdých rodičů šťastného a zdravého miminka! Přejeme vám jen to nejlepší. 

[jméno rodiče], budeš báječná matka/otec. Přeji vám a malému [jméno dítěte] společný život plný lásky, zdraví a štěstí.

Gratulujeme rodičové k narození vašeho nádherného miminka! 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení