Poštovné nad 1000,- máte ZDARMA

Čtenářský deník

Kód: 3021
Novinka
37 hodnocení
390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Pokud jste jednoznačně milovníkem knih (knihomol), tak tu máme něco přímo pro vás! Ilustrovaný knižní deník z naší dílny ❤️

  • Pevná knižní vazba
  • Formát: 176 x 250 mm
  • Počet stránek: 120 stran
  • až 90 zápisů knih

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám náš ilustrovaný čtenářský deník – dokonalého společníka pro každého knihomola, který si chce uchovat své čtenářské zážitky. Tento deník je navržen pro vášnivé čtenáře, kteří hledají stylový a praktický způsob, jak si zaznamenávat a uchovávat vzpomínky na knihy, které je formovaly, inspirovaly nebo jim poskytly únik od reality.

S pevnou knižní vazbou, formátem 176 x 250 mm a celkem 120 stránkami nabízí náš čtenářský deník prostor až pro 90 zápisů o knihách. Každý zápis obsahuje místo pro název knihy, autora, datum přečtení, hodnocení a samozřejmě dostatek prostoru pro vaše myšlenky, citáty, které vás zaujaly, a jakékoli osobní poznámky, které chcete uchovat.

Tento deník je obohacen o nádherné ilustrace, které dotvářejí inspirativní atmosféru pro vaše čtenářské dobrodružství. Je ideálním dárkem pro každého knihomola ve vašem životě nebo jako vzácný doplněk k vaší osobní knihovně.

V Chaukiss si ceníme krásy četby a chceme podpořit vaši vášeň pro knihy. Objevte s námi radost z zaznamenávání vašich čtenářských zážitků a nechte tento ilustrovaný čtenářský deník stát se svědkem vaší literární cesty.