Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5776 hodnocení
5
5685x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

N Avatar autora Natálie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.5.2021
Krásné produkty. Hezky zabalené, rychlé dodání a levná doprava.
K Avatar autora Klary Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.5.2021
Krásný přáníčko, skvělá komunikace a rychlý dodání. Jste boží! Děkuji :)
Z Avatar autora Zuzka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.5.2021
Nejkrásnější balíček, který jsem kdy obdržela. Nádhera! To se nedá popsat, to se musí zažít:) Objednávám již poněkolikáté a vždy se sem s radostí vracím. Hrnečky jsou nádherně a vtipně zabaleny. Obzvlášť chci poděkovat za překrásné přání na míru, které mi bylo nadstandardně upraveno zcela dle mého požadavku. Vše je více než dokonalé:) Mimořádná péče a láska ke každému zákazníkovi a každé objednávce. DĚKUJI a nákup zde maximálně doporučuji.
K Avatar autora Kamil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.5.2021
Super. Dárky přišli rychle, krásně zabalené a s hezkým vzkazem. Jednoznačně doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.5.2021
M Avatar autora Michaela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.5.2021
Vše skvělé. Moc hezky zabalený balíček.
Z Avatar autora Zuuza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.5.2021
Parádní a individuální přístup rychle dodání, super. Vřele doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.5.2021
MB Avatar autora Monika Babincová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.5.2021
Objednávám vždy, když potřebuju pěkné a originální přání :) Anebo když si chci udělat radost. Nebo někomu blízkému :) Objednávka vždy dorazí takřka obratem, krásně zabalená a s ručně psaným poděkování. Doporučuji!
H Avatar autora Helena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.5.2021
Skvělý.
J Avatar autora Josefína Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.5.2021
Objednávala jsem 2 přáníčka v úterý a došla hned ve čtvrtek dopoledne. Skvělá kvalita a krásný ručně psaný vzkaz s nálepkou v balení. Určitě to nebyl poslední nákup ❤️
K Avatar autora Kateřina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.5.2021
Velmi krásný dárek a krásně zabalené a doručení bylo velmi rychlé. :)
H Avatar autora Hanka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2021
Balíček jsem objednávala ke dni matek, tak snad udělá radost. Balíček přišel krásně zabalený, byla jsem velmi mile překvapena.???? Ručně psaný pozdrav mi udělal obrovskou radost! Moc doporučuji a určitě jsem zde nenakupovala naposled!❤️❤️????
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2021
E Avatar autora Eliška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2021
Nádherná nabídka, promptní zaslání a příjemné překvapení. Děkuji! Není to naposled :)
D Avatar autora Denisa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2021
Velká spokojenost. Krásné věci. Maminka spokojená a překvapená. Děkuji za vepsáni textu do přání a zaslání na jinou adresu bez faktury
E Avatar autora Eva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2021
Všechno dokonalé :) Krásně zabalené s ručně psaním poděkováním, všechny produkty byly vždy krásné a originální!
P Avatar autora Pluto Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.5.2021
Má objednávka obsahovala několik přání, dva hrníčky, knihu na recepty a nemůžu vytknout jedinou věc. Design je krásný a roztomilý, produkty jsou kvalitní, baleno je vše s láskou a smyslem pro detail. Prostě 10/10 :)
M Avatar autora Markéta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.5.2021
Rychle doručení a milý vzkaz v balíčku. Zakoupený hrnek je moc pěkný.

Ovládací prvky výpisu

5776 položek celkem