Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5776 hodnocení
5
5685x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

S Avatar autora Sára Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.5.2021
K Avatar autora Kristýna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.5.2021
Rychlé doručení, hezky zabalené a ručně psaná kartička moc potěší
Z Avatar autora Zuzka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.5.2021
Nádherné balení, úžasná komunikace a kartičky jsou perfektní.
E Avatar autora Eliška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.5.2021
A Avatar autora Anna F Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.5.2021
Chaukiss kupuji pravidelně v papírnictví a s eshopem a větším množstvím produktů jsem této značce propadla ještě víc. Miluju nádherné vzory, skvělé provedení, celé moje okolí už ode mě tahle krásná přáníčka zná, nyní je potěším i hrníčkem. Navíc nádherně zabaleno a přiložen ručně psaný vzkaz. Buďte nadále tak super! :)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.5.2021
M Avatar autora Milena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.5.2021
spokojená
A Avatar autora Adéla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.5.2021
Nádherné výrobky! Doporučuji. Rychlé dodání, krásně zabalené.
Z Avatar autora Zuzana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.5.2021
Doporučuji, hrníček nádherný, udělal velkou radost
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.5.2021
Vřele doporučuji! ???? Rychlé dodání, produkt krásný a úžasně zabalený????
K Avatar autora Kateřina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.5.2021
Velmi rychlá doprava, super komunikace a produkty jsou naprosto dokonale zabalené. Moji blízcí z nich budou nadšení.
V Avatar autora Vilma Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.5.2021
Doporučuji. Zboží došlo včas, krásně zabalené a nepoškozené. Maximálně jsem spokojená.
RK Avatar autora Radka Kohoutová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2021
Super produkty, které jsou krásně a pečlivě zabaleny. Jako bonus je v balíčku přiložen vzkaz, který potěší :) Velmi rychlé dodání přes Zásilkovnu.
M Avatar autora Markéta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2021
Nádherná přáníčka! Jsem moc spokojená.
A Avatar autora Anna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2021
Všem moc doporučuji. Rychle vyřízená objednávka a vše pečlivě zabaleno. Já už objednávala dvakrát a vždy mě potěšil přiložený osobní vzkaz ???? Určitě zase objednám ????
M Avatar autora Míša Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2021
I Avatar autora Ifka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2021
naprosto uzasna karticka.ktera dojima nejen vzhedem a krasnym zpravovanim,ale hlavne textem.. uzasny darek dodani bylo extra rychle. Super domluva. JAKO BONUS RUVNE PSANE PRANI A PODEKOVANI A SAMOLEPKA. JSME NADCENA. A URCITE DOPORUCUJI IFKA zbiroh
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2021
V Avatar autora Vanesa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2021
Velmi rychlé doručení, nádherná přání, krásné balení, mohu jen doporučit!! :) Přáníčka uz jedině jen od vás

Ovládací prvky výpisu

5776 položek celkem