Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5734 hodnocení
5
5643x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
RS
Romana Skořepová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2025
HK
Hana Kubátová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.4.2025
LZ
Lucie Zelinková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2025
Moc krásný grafický návrh. A s krásnými citáty. Perfektní jako dárek ke kulatinám.
IG
Iveta Guráňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2025
PP
Petra Pokorna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2025
Dodani velmi rychle. Souhlasilo s datumem uvedenym firmou jako predpokladany termin doruceni. Hrnicek je moc krasny. Doporucuji.
JŠ
Jakub Štěpánek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2025
Moc hezké, krásné zabalené, rychlá doprava
Moc děkujeme za milé hodnocení.
Pěkný den,
Filip
LL
Lenka Lacinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2025
+ Moc hezké zboží
- Cena
Děkujeme moc za hodnocení.
Filip
+ Komunikace
+ Krásné balení
- Nemám
Moc vám děkujeme za kladné hodnocení.
Filip
MV
Markéta Vacková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2025
Moc milý přístup, zboží udělalo radost, vše krásně zabalené s milým vzkazem. Určitě doporučuji!
MB
Marie Bělehradová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2025
Opakovaně zde nakupuji a vždy vše zcela v pořádku a zboží krásné a vždy udělalo radost
HP
Hana Pokorná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2025
Vše ok
JC
Jitka Chludilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2025
Objednala jsem karty, které jsou krásné a udělaly radost. Obchod komunikuje, takže i když nastalo malé nedorozumění, okamžitě bylo vše vyřešené. Za sebe doporučuji a nebojím se objednat znovu.
D
Daniela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2025
- Hrozně dlouhá dodací lhůta (skoro 3 týdny), i když bylo uvedeno, že bude zboží dodáno do několika málo dnů
- Potisk hrnku není kvalitní (místy rozmazaný text)
Hezký den, Marcelo,
děkujeme za zpětnou vazbu. Co se týče zdržení, tak pokud máme zboží ve stavu "Objednáno", tak v obchodních podmínkách si vyhrazujeme až 3 týdny na dodání - zde se nám zpozdila výroba karet (konkrétně stojánku), nezdržovali jsme objednávku schválně.
Co se týče hrnku, tak pokud byl špatně potisk, měla jste nám dát vědět skrze email, abychom vadný kus vyměnili, to se stát samozřejmě může, ale žádný takový email jsme nedostali, dozvídáme se to až zde.
Mějte se fajn,
Filip
Celková spokojenost.
Děkujeme moc za hodnocení.
Filip
MH
Michaela Hanzlíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.4.2025
Byla jsem nadšená. Krásně zabalený deník s malým vzkazem. Nádherné samolepky♥️ a ty ilustrace - překrásné🥰
MV
Mirka Vagenknechtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2025
Karty jsou úžasné, prostě boží. Děkuji
AK
Alena Kyrczová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2025
