Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5734 hodnocení
5
5643x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
ZH
Zuzana Hálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2025
VK
Václava Kohoutová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.4.2025
Naprostá dokolanost!! Velmi milé osobní poděkování za objednávku vykouzlilo úsměv na tváři😊
Krásné zboží, výborná kvalita, pěkné a osobní balení, mám Chukiss moc ráda.
Moc vám děkujeme za hodnocení.
Filip
KK
Klára Kamenická
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2025
Vše v pořádku. Velmi osobní přístup potěšil.
Sice přišlo poněkud déle než jsem potřebovala,v zásilce byl dárek pro kolegyni,ale jinak vše ok.
Pavlo, děkujeme moc za milá slova.
Filip
JO
Jarmila Obernauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2025
NR
Nela Rödigová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2025
Jsem velmi spokojená. Líbí se mi, jak krásně balíte zásilku a že vždy přidáte něco osobního.
Vždycky to zvedne náladu a den je příjemný. Děkuji Vám za to. Děláte to skvěle.
Nela R.
HV
Hana Vajdová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2025
ZB
Zdeňka Bohdalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
HV
Hana Vyvialová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Opravdu bleskové zaslání, přáníčka krásná a taška dokonalá. Děkuji a doporučuji.
+ Rychlé vyřízení objednávky, děkuji
Moc vám děkujeme za milé hodnocení!
Filip
+ Rychlé dodání
+ Výběr
Doporučuji
Lidunko, děkujeme za hodnocení.
Filip
MS
Martin Smejkal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2025
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2025
Karty jsem objednala 22. 3. 2025, ihned zaplatila a dodnes nemám ani karty a ani zprávu o tom, proč nebyly doručeny. Takže obchod nedoporučuji.
GB
Gabriela Bodláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
Krásné karty. Hezčí jsem ještě neviděla.
LK
Ladislava Křováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
Š
ŠÁRKA
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
Vsem doporucuji. Krásné produkty na pohled i pro duši. Moc hezky a peclive zabalene. Prostě jak se píše na balicku - přišla radost:). Člověk má po rozbalení hned krasny den i když produkty nakupuje třeba jako dárky pro někoho jineho:).
LK
Lenka Kotulanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
Super. Kartička s poděkováním příjemné.
PŠ
Pavla Šrubařová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
Rychlé jednání, nádherné balení, kartička s poděkováním. Člověk má pocit luxusu :) Děkuju moc. Ráda se vrátím..
IT
Ivana Týralová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
