Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5733 hodnocení
5
5642x
4
36x
3
9x
2
8x
1
38x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MZ
Martina Zázvorková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
Krásný "pozitivní" hrneček, udělal velkou radost.
K tomu krásně zabalené + kartička. Milé
KN
Katrin Noď
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
EK
Eliška Kunstová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2025
Rychle jednání, krásné baleni, nádherné a originální pohled
Děkujeme za hodnocení Natálko.
Filip
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Komunikace bezproblémová, zboží krásné!! Karty používám každý den v práci a jsou moc hezky ilustrované. Balení a kartička k tomu velmi milé. Med se zázvorem vynikající (jen škoda, že tak malinkatá sklenička :-) ). Děkuji a ať se daří.
ST
Simona Tomkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Krásný týdenní plánovač
ZZ
Zuzka ZAVADILOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Moc moc krásný plecháček a moc krásný vzkaz. Děkuji zuzka
- na webu slibuji doručení ve čtvrtek, pak napíšou že nestíhají, že v pátek a zboží stejně nedorazilo
Dobrý den, Míšo,
děkujeme za zpětnou vazbu a omlouváme se za komplikace s objednávkou. Věříme, že nakonec udělala radost.
Pokusíme se zlepšit.
Pěkný den,
Filip
ŽD
Žaneta Dolejšová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2025
+ Nádherné věci mi přišly, Čtenářský deník, Deník děťátka, přání k narozeninám, samolepky. Byla jsem nadšená. Věci mi udělaly obrovskou radost a doufám, že i ostatním, kterým jsem to zakoupila.
Štěpánko, děkujeme moc za hodnocení. Máme radost, že se věci líbily.
Pěkný den,
Filip
P
Pavla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.3.2025
Jako vždy-super.
TH
Tereza Hejtmánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
Super
MJ
Monika Jandová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
Super produkty
KM
Klára Maličovská
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
Produkty vždy byly a jsou super, vkusné, originální. Ale v dnešní době mi přijde, že vychystání a dodání objednávky trvalo dlouho. Takže jsem nestihla předat obdarovanému člověku včas. Jinak vše proběhlo v pořádku.
KC
Kateřina Cimbálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
+ Krásná přáníčka
+ Ručně malovaná krásná přání
Děkujeme za hodnocení :)
Filip
PP
Petra Pospíšilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2025
Rychlé dodání , milé přání krásného dne, nádherně zabaleno - děkuji Naty, opravdu mi to udělalo radost.
AU
Aneta Unzeitigova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2025
DB
Denisa Bonaventurová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2025
